Hostinec z venku

HOSTINEC Za Vodou

Přijeďte k nám na dovolenou s rodinou nebo přáteli

Každý by chtěl být spokojený a za vodou. V naší restauraci rozhodně budete! Hostinec Za Vodou u řeky Sázava je tím pravým místem pro vás, pokud hledáte skvělé jídlo, příjemné prostředí a pohodovou domácí atmosféru.

U NÁS NAJDETE VŠE, NA CO MÁTE CHUŤ

Na jídelním lístku naleznete jak tradiční česká jídla, tak i zahraniční kuchyni, steaky, těstoviny, saláty, minutky a v naší peci připravíme pizzu přímo před vámi. Nechybí ani široký výběr lahodných dezertů.

Pokud vám bude chutnat, není problém, když příště vezmete celou svou rodinu a známé. Dokážeme uspořádat rodinnou oslavu, svatební hostinu či podnikový večírek.

VŠE KOMPLETNĚ V NOVÉM

Sázavská restaurace Hostinec Za Vodou prodělala v nedávné době rozsáhlou rekonstrukci. Přeci jen jsme zachovali stylový interiér v historickém rázu s původní kachlovou pecí. Pod klenutými stropy obklopenými cihlovými zdmi na vás dýchne kus historie. Přesto jsme moderní podnik, a tak všem hostům nabízíme bezdrátové připojení k internetu ve všech prostorách včetně letních teras.

BUDETE JAKO V RÁJI

Náš podnik najdete v blízkosti řeky Sázavy s velmi doboru dostupností z centra a přesto zcela mimo městský ruch. Příjemná a poklidná atmosféra nevtíravého a přirozeného prostředí restaurace si vás získá.

ROMANTICKÁ ZAHRÁDKA

V letních měsících je pro vás otevřena romantická zahrádka s jezírkem a vodopádem, kde plavou ryby a želvy. Kapacita na sezení je celkem 16 míst, které lze dopředu rezervovat. Hned vedle je umístěno dětské hřiště, takže vaše ratolesti se nudit nebudou a vy budete mít klid na povídání si s přáteli u dobrého piva a vychutnávání si pohodového prostředí.

PROSTORNÁ TERASA

Naše restaurace rovněž nabízí rozměrnou zastřešenou terasu s velkým krbem, kde může pohodlně hodovat až 70 hostů.

Doufáme, že po návštěvě u nás jste byli spokojeni a opět se k nám vrátíte i s vaší rodinou a přáteli.